Камин PRITY WD W24 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Камин PRITY WD W24

PRITY

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 79,640ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќ: 29 kW
Погоден за простории до 165 m2
Големина ( a x b x h /cm) : 65 x 55 x 93 /cm
Тежина : 152 кг
Моќност на котел за парно: 23KW
Моќност на камин: 6KW
Гориво : дрво, јаглен
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница