Камин со фурна Prity FM - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Камин со фурна Prity FM

PRITY

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 36,150ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Ширина 34 cm

Висина 20 cm

Длабочина 36 cm

Моќ: 12 kW

Погоден за простории до 66 m2

Големина ( a x b x h /cm) : 49 x 46 x 93 /cm

Тежина : 97 кг

Гориво : дрво, јаглен

Опремен со фурна

Дрвени рачки на вратите

Вграден во оделот за чување суви и влажни дрва

Опремен со два рачни амортизери:

Преден амортизер за контрола на довод на воздухот

Амортизерите на чад за прилагодување на интензитетот на пламенот

1 година гаранција

Доставата на овој продукт е бесплатна

Бренд

Продавница

SPIN TO WIN!

  • Try your lucky to get discount coupon
  • 1 spin per email
  • No cheating
Try Your Lucky
Never
Remind later
No thanks