Камин PRITY Y - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Камин PRITY Y

PRITY

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 40,400ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќ: 14 kW
Погоден за простории до 77 m2
Големина ( a x b x h /cm) : 93 x 58 x 80 /cm
Тежина : 107 кг
Гориво : дрво, јаглен
Боја: црна
Дрвени рачки на вратите
Вграден во оделот  за чување  суви и влажни дрва
Опремен со два рачни амортизери:
–преден амортизер за контрола на довод на воздухот
– амортизерите на чад за прилагодување на интензитетот на пламенот
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница