Клима TESLA 3.5kw TT34TP21-1232IAWT со грејач - КУПИ НА РАТИ
-13%
, , , , , ,

Клима TESLA 3.5kw TT34TP21-1232IAWT со грејач

Tesla

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 27,000ден 31,200ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (SEER/SCOP):A++ (6.10/4.0)
МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ:3770.00 W
МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ:3810.00 W
РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА:ОД -20 ℃ ДО 53 ℃
ПРЕПОРАЧАНА ПОВРШИНА:до 35 м2
ФРЕОН:R32
ФИЛТРИ:Филтер за прашина, Јонизатор
WI FI
ГАРАНЦИЈА 3 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА