Комбиниран фрижидер KONCAR HC1A 60348BFN - КУПИ НА РАТИ
-9%
, , , , ,

Комбиниран фрижидер KONCAR HC1A 60348BFN

Končar

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 25,140ден 27,654ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Вкупен корисен волумен: 340 l
Висина/ Ширина/ Длабочина: 186×59,5×65 cm
Рачно одмрзнување
(LED) внатрешно осветлување
4 стаклени полици во ладилникот
3 корпи во замрзнувачот
1 (humidity control) корпа за овошје и зленчук
2 сада за мраз и лопатка
Ногарки на нивелирање
Разладно средство: R600a
Капацитет на мрзнење: 5,2 kg/24h
Климатска класа: T/SN
Компресори: 1
Напон: 220-240 V~
Енергетска класа: F
Потрошувачка kWh/god: 302
Нето капацитет на ладилникот (5°C): 234 l
Нето капацитет на замрзнувачот: 107l
Бучност: 39 dB
Потрошувачка kWh/24h: 0,838
ГАРАНЦИЈА 3 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница