Комбиниран фрижидер KONCAR HC1A 60379NF.BFN - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Комбиниран фрижидер KONCAR HC1A 60379NF.BFN

Končar

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 31,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска класа: F
Вкупен волумен: 366 l
Димензии ВхШхД: 201×59,5×65 cm
No Frost
Стаклени полици во ладилникот: 5
Фиоки во замрзнувачот: 3
Сад за зеленчук и овошје: 1
Сад за коцки мраз: 2
Ногарки на нивелирање
ГАРАНЦИЈА 3 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница