Комбиниран Фрижидер KONCAR HC1A 54 278.S1VN - КУПИ НА РАТИ
-9%
, , ,

Комбиниран Фрижидер KONCAR HC1A 54 278.S1VN

Končar

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 20,990ден 23,089ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска класа: А+
Боја: Силвер
Замрзнувачки дел доле
Вкупна корисна запремина 260 л
Разладувачки дел: 172 l
Комора: 68 l
Капацитет на замрзнување 3kg/24h
1 компресор
ГАРАНЦИЈА 3 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница