Комода Токио МДФ сјај - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Комода Токио МДФ сјај

Мебел Ви

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 20,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Димензии: 300 х 43 х 200 cm
ТВ комода: 210 x 43 x 43 cm
Долен дел висок: 90 x 34 x 133 cm
Горен дел висаче: 90 x 33 x 99 cm
Полица 1: 160 x 25 x 8 cm
Полица 2: 120 x 25 x 8 cm
Изработка: Комода изработена од висококвалитетна иверка 18мм во Месина (корпус и дел од лице) и готов медијапан во Бјанко боја (дел од лице), ЛЕД осветлување.
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА