KONCAR Електричен шпорет SE 6040 CH4 - КУПИ НА РАТИ
-9%
, , , , ,

KONCAR Електричен шпорет SE 6040 CH4

Končar

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 15,770ден 17,347ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Димензии ВхШхД: 85/59,5/60 cm
Висина со кренат капак: 145 cm
Подесива висина за 2 cm
Предна лева тока: ø14,5cm/1kW
Предна десна тока: експрес ø18cm/ 2kW
Задна лева тока: ø18cm/1,5kW
Задна десна тока: ø14,5cm/1kW
Емајлирана плоча
Димензии на рерна ВхШхД (внатрешно): 33,5/43/43 cm
Број на функции: 3
Светло во рерна
Горен греач: 1,2 kW
Долен греач: 1,1 kW
Водилки за тава
Решетка и длабока тава
Електричен приклучок: 3N
Напон: 230/400 V~
Вкупна приклучна моќ: 7,8 kW
Енергетска класа: A
Потрошувачка на енергија класичен начин: 0,8 kWh
Волумен на рерна: 72 l
ГАРАНЦИЈА 3 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница