KONCAR Електричен шпорет ST 6040 V.GIR1 - КУПИ НА РАТИ
-9%
, , , , ,

KONCAR Електричен шпорет ST 6040 V.GIR1

Končar

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 17,550ден 19,305ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Боја: црна/inox
Димензии ВхШхД: 85/60/60 cm
Висина со кренат капак: 145 cm
Предна лева тока: ø14,5cm/1kW
Предна десна тока: експрес ø18cm/ 2kW
Задна лева тока: ø18cm/1,5kW
Задна десна тока: ø14,5cm/1kW
Број на функции на рерната: 8 (0+8)
Вентилатор во рерната
Осветлена внатрешност
Горен греач: 1,2 kW
Долен греач: 1,1 kW
Грил греач: 1,4 kW
Водилки за тави
Решетка
Длабока тава
Капак
Електричен приклучок: 3N
Напон: 230 V~
Енергетска класа: A
Волумен на рерната: 65 l
Тежина neto/bruto: 46/49,5 kg
ГАРАНЦИЈА 3 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница