Комбиниран шпорет Koncar SE 6022 P.BR2 - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Комбиниран шпорет Koncar SE 6022 P.BR2

Končar

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 17,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска класа: A
Димензии : 85/60/60 cm
Палење со електрична искра
Пламениците се со осигурување
Емејлиран
Димензии на рерна : 36/43/40 cm
Број на функции: 3 (0+3)
Електрична рерна
Напон: 230 V~
Вкупна приклучна моќност: 5,3 kW
Плински приклучок: G30/30
Волумен на рерна: 72 l
ГАРАНЦИЈА 3 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница