KONCAR Машина за перење PR 148AT4INV - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

KONCAR Машина за перење PR 148AT4INV

Končar

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 24,440ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Боја: Бела
Енергетска класа: B
Димензии ВхШхД (cm): 85×59,7×52,7
Бр. на програми: 15
Капацитет (kg): 8
Број на вртежи во минута (o/min): 1400
Електронско управување
Инвертер мотор (10 години гаранција на моторот)
Макс. температура на перење (програма): 90°C (памук)
Сигнал за протекување
Заштита за деца
Сигнал за отворена или заклучена врата
Сигнал за запушен филтер
Сигнал за низок притисок на вода
Сензор за полнење
Start / пауза
Предперење
Дополнителни плакнење
Смелено гужвање
Одложено перење
Anti alergik
LCD дисплеј
Управување со допир (touch control)
Потрошувачка (kWh/ciklus): 0,55
Потрошувачка на вода (lt): 48
ГАРАНЦИЈА 3 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница