KONCAR Машина за перење PR 085JF1 - КУПИ НА РАТИ
-9%
, , , , ,

KONCAR Машина за перење PR 085JF1

Končar

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 15,500ден 17,050ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Капацитет (kg): 5
Број на вртежи (o/min): 800
Електронско управување
Макс. температура (програма): 90°C (памук)
Сигнал за протекување: +
Заштита за деца: +
Сигнал за отворена и заклучена врата: +
Сигнал за запушен филтер: +
Сигнал за низок притосок на вода: +
Сензор за пења: +
Број на програми: 15
Start / pauza: +
Предперење: +
Одложен старт: +
Пумпа со филтер: +
Inox барабан: +
Полипропиленска када: +
Капак кој може да се извади: +
Енергетска класа: D
Потрошувачка на енергија (kWh/ciklus): 0,6
Просечна потрошувачка на енергија (kWh/100 ciklusa): 60
Потрошувачка на вода (lt): 41
Времетраење на стандарден програм (h:min): 3:00
Напон (V ~): 220-240
Вкупна приклучна моќност (kW): 2
Димензии ВхШхД (cm): 84,5×59,7×49,7
Bruto/Neto тежина (kg): 55,7/54,4
ГАРАНЦИЈА 3 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница