KONCAR Машина за перење PR 10 6.FCD3N - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

KONCAR Машина за перење PR 10 6.FCD3N

Končar

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 18,460ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Бела боја
Капацитет (kg): 6
Енергетска класа: D
Број на програми: 15
Димензии (ВхШхД) (cm): 84,5×59,7×49,7
Број на вртежи (o/min): 800
Електронско управување
Easy logic состав (Eco-Logic)
Заштита од протекување
Заштита за деца
Сензор за надзор на перење
Start / пауза копче
Предперење
Дополнително плакнење
Бирање на брзина на центрифугата
Пумпа со филтер
Полипропиленска внатрешност
Број на прегради во канистерот за детергент: 3
Отстранлив горен поклопец
Центрифугирање: C
Потрошувачка (kWh/циклус): 0,81
Просечна годишна потрошувачка (kWh): 151
Потрошувачка на вода (lt): 49
Времетраење на стандарден програм (min): 200
Напон (V ~): 220-240
Моќност (kW): 2,1
Бруто/нето тежина (kg): 58,5/57
ГАРАНЦИЈА 3 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница