KONCAR Машина за перење PR 107.AT01 - КУПИ НА РАТИ
-9%
, , , , ,

KONCAR Машина за перење PR 107.AT01

Končar

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 17,850ден 19,635ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Боја: Бела
Капацитет (kg): 7
Број на вртежи (o/min): 1000
Максимална температура на перење (програм): 90°C (памук)
Сигнал за протекување: +
Заштита за деца: +
Сигнал за отворена и заклучена врата: +
Сигнал за запушен филтер: +
Сигнал за низок притисок на вода: +
Сензор за надзор на пења: +
Број на програми: 15
Start / pauza: +
Одложен старт: +
Температури °C: 20-30-40-60-90
LCD дисплеј: +
Inox барабан: +
Енергетска класа: D
Потрошувачка (kWh/ciklus): 0,69
Потрошувачка на вода (lt): 45
Траење на стандарден програм (h:min): 3:28
Напон (V ~): 220-240
Вкупна приклучна снага (kW): 2
Димензии ВхШхД (cm): 84,5×59,7×49,7
Bruto/Neto тежина (kg): 57,5/56,5
ГАРАНЦИЈА 3 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница