KONCAR Машина за перење PR 148MD3INV - КУПИ НА РАТИ
-9%
, , , , ,

KONCAR Машина за перење PR 148MD3INV

Končar

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 25,480ден 28,028ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Капацитет (kg): 8
Вртежи центрифуга (o/min): 1400
Инвертер мотор
Максимална температура (програм): 90°C (памук)
Сигнал за протекување
Детска заштита
Сигнал за отворена врата
Сигнал за запушен филтер
Сигнал за низок притисок на вода
Број на програми: 15
Start / pauza: +
Предперење
Интензивно перење
Дополнително плакнење
Одложување на перењето
Бирање на температури: cold-20-30-40-60-90
LCD дисплеј
Inox бубањ
Ен. класа: B
Потрошувачка на енегрија (kWh/ciklus): 0,55
Потрошувачка на вода (lt): 48
Димензии ВхШхД (cm): 85×59,5×56,5
ГАРАНЦИЈА 3 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница