KONCAR Машина за перење PRS 106AT0 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

KONCAR Машина за перење PRS 106AT0

Končar

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 17,700ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Класа на енергетска ефикасност: Д
Kапацитет (кг): 6
Брзина на центрифуга (вртежи во минута): 1000
Управување: електронски
Максимална температура за перење (програма): 90°C (памук)
Сигнализација на отворени и заклучени врати: +
Сигнализација на затнувањето на филтерот: +
Сигнализација за низок притисок на водата: +
Сензор за следење на пена: +
ГАРАНЦИЈА 3 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница