KONCAR Машина за садови PP 60BY5N - КУПИ НА РАТИ
, , ,

KONCAR Машина за садови PP 60BY5N

Končar

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 19,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска класа: E
Димензии (ВхШхД): 85/60/60 см
Бр. на комплети: 12
Бр. на програми: 5
Температури (°C): 40-45-50-65
Електронско управување
Заштита од протекување
Програми
– Нормално
– Eco
– Интензивно 65°C
– Брзо
– Екстра хигиенско 70°C (Прердперење + хигиенско 60°C): +
Половично полнење
Потрошувачка на вода (lt): 12
Времетраење на стандарден програм (h:min): 3:25
Потрошувачка (kWh/циклус): 0,92
Бучност (dB): 54
Напон (V) / Фреквенција (Hz) 220-240 / 50
Подесива висина: 2 cm
ГАРАНЦИЈА 3 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница