KONCAR Машина за сушење SRV 7VKP0 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

KONCAR Машина за сушење SRV 7VKP0

Končar

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 20,460ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Капацитет 7 kg
Кондензациска
Број на програми 15
Одложен старт
Енергетска класа B
Број на програми 15
ГАРАНЦИЈА 3 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница