KONCAR Машина за сушење SR 8VK1 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

KONCAR Машина за сушење SR 8VK1

Končar

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 21,350ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска класа: B
Капацитет (kg): 8
Програми: 15
Димензии ВхШхД (cm): 85×59,6×56,3
Индикатор за преполнетост на садот за кондензација
Заштита за деца
Сигнализација за запушен филтер
Смалено гужвање (лесно пеглање)
ГАРАНЦИЈА 3 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница