KONCAR Машина за перење PR 10 7.FCP3N - КУПИ НА РАТИ
, , ,

KONCAR Машина за перење PR 10 7.FCP3N

Končar

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 18,390ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Капацитет (kg): 7
Број на вртежи (o/min): 1000
Електронско управување
Easy logic состав (Eco-Logic)
Заштита од протекување
Заштита за деца
Број на програми: 15
Енергетска класа: D
Центрифугирање: C
ГАРАНЦИЈА 3 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница