KONCAR Машина за сушење SR 8VKP0 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

KONCAR Машина за сушење SR 8VKP0

1 Продажби

Машина за сушење
Енергетска класа: B
Индикатор за преполнетост на канистерот за вода
Заштита од деца
Боја: Бела
Капацитет на сушење: 1-8 kg
Број на програми: 15
Функција за намалено гужвање
Одложен старт
Полипропиленски бубањ
Потрошувачка (kWh/циклус): 4,68
Времетраење на стандарден програм (min): 129
Напон 220-240
Димензии (ВхШхД) 85×59,6×60,9

18,100ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.