KONCAR Островски аспиратор NO 90LIB - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

KONCAR Островски аспиратор NO 90LIB

Končar

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 23,850ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Боја: inox
Вградување на таван
Димензии (ВхШхД): 52-97,5x90x66 cm
Телескопска маска на одводната цевка
Спој за вентилациски отвор
Управување со копчиња
Светла: 2×3 W, LED
Капацитет на вшмукување: 192-577 m3/h (1 мотор)
Степени на вшмукување: 5
Алуминиумски филтри за маснотии: 4
Јаглен филтер се нарачува посебно
Енергетска класа C
Напон: 220-240 V~
Моќност: 216 W
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

Продавница

Бренд