Конвектор STIEBEL ELTRON CNS 150 S - КУПИ НА РАТИ
, ,

Конвектор STIEBEL ELTRON CNS 150 S

STIEBEL ELTRON
Нема инфо.

 • Јачина 1,5 kw
 • Модерен тенок и рамен дизајн
 • Безшумност при работа
 • Јак алуминиумски дебел грејач
 • Голем избор на саканата температура од 6°C до 30°C
 • Брза и лесна монтажа за на зид
 • Опција за дополнителна нарачка постоље со тркалца
  “Splashproof ” заштита од вода IP 24
 • Двојна заштитна класа
 • Електричен приклучок 220-240 V
 • Боја алпинска бела
 • Грее просторија до 15 м/2
 • Димензии (ВхШхД) : 450x590x100 (mm)
 • Тежина 6kg
 • Бесплатна достава

5,720ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.