ЛЕЖАЈ МАКСИ 140 АРТИСАН - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

ЛЕЖАЈ МАКСИ 140 АРТИСАН

Мебел Ви

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 18,800ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Димензија: 237,5 х 145 х 104
Боја: артисан
Материјал на изработка: иверка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА