ЛЕЖАЈ СИМОНА-1 ЛЕВА ПРОМО - КУПИ НА РАТИ
-15%
, , , , ,

ЛЕЖАЈ СИМОНА-1 ЛЕВА ПРОМО

Мебел Ви

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 19,805ден 23,300ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Висина: 75
Димензија: 90 х 210 х 75
Длабочина: 210
Материјал на изработка: мебел штоф
Ширина: 90
Димензија за спиење: 160 х 195
Механизам за спиење: да
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА