Машина за перење Tesla 7kg. WF71231M - КУПИ НА РАТИ
, , , , , ,

Машина за перење Tesla 7kg. WF71231M

Tesla

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 16,400ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска класа: A++
Капацитет на перење: 7 kg
Број на вртежи на центрифуга: 1200 obr/min
Димензии (В/Ш): 85 cm х 59.5 cm
Програми: 23
ГАРАНЦИЈА 5 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА