Машина за перење Koncar PR 10 8.FCP3 - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Машина за перење Koncar PR 10 8.FCP3

Končar

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 20,200ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Капацитет (kg): 8
Број на вртежи (o/min): 1000
Електронско управување
Easy logic состав (Eco-Logic)
Заштита од протекување
Заштита за деца
Сензор за надзор на пењење
Број на програми: 15
Start / пауза копче
Предперење
Дополнително плакнење
Одложен старт
Пумпа со филтер
Инокс бубањ
Полипропиленска внатрешност
Број на прегради во канистерот за детергент: 3
Twin Jet состав
Отстранлив горен поклопец
Енергетска класа: D
Центрифугирање: C
Потрошувачка (kWh/циклус): 1,08
Просечна годишна потрошувачка (kWh): 194
Потрошувачка на вода (lt): 48
Времетраење на стандарден програм (min): 200
Напон (V ~): 220-240
Моќност (kW): 2,2
Димензии (ВхШхД) (cm): 84,5×59,7×58,2
Бруто/нето тежина (kg): 79/77
ГАРАНЦИЈА 3 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница