Машина за садови Beko DVS 05025 W - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Машина за садови Beko DVS 05025 W

Beko

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 19,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска класа: A++
Капацитет: 10 сета
5 програми
4 температури
Ниво на бучава: 49 dB
Димензии: 85 x 45 x 60 cm
ГАРАНЦИЈА 5 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница