Машина за садови VOX LC 12 A 15 B - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Машина за садови VOX LC 12 A 15 B

Vox

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 15,499ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска ефикасност: A++

Број на комплети: 12

Број на програми: 6

Ниво на бучава: 52 dB

Еко брзо перење 30 мин.

Програми: Auto Intensive/Quick

Димензии:(Ш/Д/В) 598х850x598mm

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИТЕ ПРОДОЛЖУВААТ ДО 06.12.2022

X