Машина за сушење KONCAR SR 7VTP2 - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Машина за сушење KONCAR SR 7VTP2

Končar
1 Продажби

Кондензациска машина со тополотна пумпа Капацитет (kg): 7 Електронско управување Заштита од протекување: индикатор за преполетост на садот за кондензација Индикатор за запушен филтер Број на програми: 15 Функција за помало гужвање Функција за одложено сушење Енерегетска класа: A++ Потрошувачка на енергија (kWh/циклус): 1,7 Просечна годишна потрошувачка на енергија (kWh): 211 Времетраење на циклус стандардна програма (min): 121 Напон (V ~): 220-240 Вкупна приклучна моќ (kW): 1 Димензии (ВхШхД): 85×59,6×56,3 см Амбалажа (ВхШхД): 88,1×64,1×59,2 см Бруто/Нето тежина (kg): 46,5/44,8 Гаранција 3 години Бесплатна испорака

26,810ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.

 

 
Бренд

Продавница

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.