Метална маса VALOR 120x80cm сива - КУПИ НА РАТИ
-20%
, ,

Метална маса VALOR 120x80cm сива


Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 3,990ден 4,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Стабилна метална конструкција со отпорност на абење.
Висока издржливост: погоден за надворешна употреба, како изложеност на лоши временски услови и влажност.
Заоблени агли за избегнување на повреди.
Горниот дел на масата е изработен од калено стакло 5mm.
Димензии:
Должина: 120cm
Ширина: 80cm
Висина: 70cm
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА