Микробранова печка со грил - BM201AG1X - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Микробранова печка со грил – BM201AG1X

Gorenje

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 14,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Gorenje BM201AG1X
 Вградна микробранова печка со грил
 Инокс
 Електронско управување
 ЛЕД SmartDisplay
 Капацитет 20 литри
 Грил функција
 Автоматско мени со повеќе меморирани програми за готвење
 5 нивоа на моќност
 Мазна површина на вратата
 Тајмер
 Брзо и автоматско одмрзнување
 Aquaclean автоматско чистење без детергент
 Заклучување за заштита од деца
 800W моќност на микробранова + 1000W моќност на грил
 Димензии (ШxВxД) 59.5 × 38.8 × 34.5 цм
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница