Микробранова печка со грил - MO20E2W - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Микробранова печка со грил – MO20E2W

Gorenje

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 6,200ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Боја: Бела боја
Лакирана
Врата: Стакло
Материјал на челната плоча: Пластика
Начин на отварање на вратата: Копче
Отвoрање на врата: Лево
Волумен: 20 l
Нивоа на моќност на микробрановата печка: 5
Максимална моќност на микробрановата: 800 W
Број на инфра греjачи: 1
Јачина на инфра грејачот (грил): 1.000 W
Технологија на продуцирање на микробранови: Стандардна технологија (HVT)
Начин на распределба на микробрановите: Ротирачка чинија
Механичко управување
Начин на управување: Копче
Часовен опсег (min): 35 min
Број на комбинирани опции на загревање: 3
Број на програми со грил: 1
Комбинирано греење: Микробранови + грил
Временско
AquaClean функција
Сигурносен прекинувач
Ротирачка стаклена чинија
Димензија на ротирачката чинија: 27 cm
Решетка за скара
Начин на загревање: Кварцно
Димензии (ШxВxД): 45,1 × 25,7 × 34,3 cm
Димензии на амбалажата (ШxВxД): 48,2 × 29,4 × 38,6 cm
Нето тежина на апаратот: 11,5 kg
Бруто тежина на апаратот: 13,2 kg
Потрошувачка на електрична енергија во режим на мирување: 0,5 W
Приклучна моќ: 1.280 W
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

 

Бренд

Продавница