Монитор Acer 24″ K242HL - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Монитор Acer 24″ K242HL

Acer

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 8,300ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Дијагонална 24 ”
Тип на екран LED
1920 x 1080 резолуција
Фреквенција 60Hz
Сооднос 16:9
Агол на гледање 170/160
Приклучок: VGA, DVI, HDMI
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА  ДОСТАВА