МОПЕД JONWAY YY50QT-12(A9 50) БЕЛ - КУПИ НА РАТИ
, , ,

МОПЕД JONWAY YY50QT-12(A9 50) БЕЛ

JONWAY

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 83,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Зафатнина: 49.8 cm3
Jачина на мотор: 4.9 kw
Маса на празно возило: 105 kg
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница