ВГРАДНА РЕРНА VOX EBB 2121 IX XL - КУПИ НА РАТИ
-9%
, , , , ,

ВГРАДНА РЕРНА VOX EBB 2121 IX XL

Vox

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 13,569ден 14,890ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска класа: А

Инокс панел

Иноксни копчиња: 2

Дигитален визуелен панел

Термостат

Капацитет на рерна 58 L

Долен грејач: 1100W

Горен грејач: 1200W

Грил

Осветлување во рерната

Иноксна решетка

Тава за печење: 2

Кабел

Двојно застаклена врата

Димензии 60 х 60 х 60

Доставата на оваај продукт е бесплатна

Бренд

Продавница

SPIN TO WIN!

  • Try your lucky to get discount coupon
  • 1 spin per email
  • No cheating
Try Your Lucky
Never
Remind later
No thanks