Новогодишна елка 185 см Монтгомери фростед снежна - КУПИ НА РАТИ
,

Новогодишна елка 185 см Монтгомери фростед снежна


Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 15,060ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Екстремно бушава новогодишна смрека од пластика со бели врвови, висина 185 см, без украс
Лесна инсталација и расклопување
Повеќекратна употреба
Новогодишна смрека од пластика во бела боја и висина 185 cm е погодна и за помали простори
Елката лесно може да се постави и демонтира. Украсете го со избрани новогодишни лампиони и украси и внесете ја магијата на празничната сезона во вашиот дом.
Бесплатна достава