ОРМАР АСУМПТА - КУПИ НА РАТИ
, , ,

ОРМАР АСУМПТА

Мебел Ви

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 29,600ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Димензии: 270 x 54 x 210,5 cm
Боја: Бела
Материјал: Плакарот е поделен на 3 дела, така што можете да ја сортирате облеката во 3 различни групи.
Во секоја вдлабнатина има шипка на која можете да закачите сортирана облека.
Со огледала на средните врати.
На горните полици можете да складирате облека и предмети со максимална тежина од 10 кг.
6 фиоки обезбедуваат простор за складирање додатоци и долна облека.
2 дополнителни полици ќе ви овозможат да создадете дополнителен простор за преклопена облека
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА