Ормар Јупитер 207 - КУПИ НА РАТИ
-4%
, , , ,

Ормар Јупитер 207

Мебел Ви

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 22,900ден 23,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Димензии: 207 x 60 x 200 cm
Изработка: Четворокрилен ормар изработен од висококвалитетна иверка со дебелина од 18mm, со шест фиоки.
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА