Пегла Tefal FV3951E0 - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Пегла Tefal FV3951E0

Tefal

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 3,300ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќност: 2400 W
Постојана пареа: 35 gr/min
Ударна пареа: 120 gr/min
Резервоар за Вода: 270 ml
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница