Паметен пекач на воздух Mi 3.5 литри - КУПИ НА РАТИ
-25%
, , , ,

Паметен пекач на воздух Mi 3.5 литри

Xiaomi

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 4,867ден 6,490ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Номинален напон – 220-240 V
Номинална фреквенција – 50-60 Hz
Нето маса – 3.9 kg
Бруто тежина – 5.2 kg
Номинална моќност – 1500 W
Волумен – 3.5 L
Материјал – Алклад метал
БЕСПЛАТНА  ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница