Плакар ЛУКС 11 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Плакар ЛУКС 11

Мебел Ви
Нема инфо.

Димензии за монтажа како на фотографијата: 162 х 52,5 х 241 cm
2x плакари: 81 х 52,5 х 201 cm
2x елементи над плакар: 81 х 52,5 х 40 cm

Боја: Сонома Шоко со Бела Фладер

Изработка: Плакар составен од повеќе елементи изработен од иверка со дебелина 16мм. Врати со меко затворање.
Бесплатна испорака

17,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.