Полица Емили - атлантик - КУПИ НА РАТИ
-25%
, , ,

Полица Емили – атлантик

BJB

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 3,000ден 4,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Димензии: висина 172cm | ширина 55,3cm | длабочина 20cm
Растојание помеѓу полиците: 32,1cm
Боја: Атлантик
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница