Повеќенаменски плакар Хектор - КУПИ НА РАТИ
-34%
, , , , ,

Повеќенаменски плакар Хектор

BJB

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 3,299ден 4,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Димензии: 78.5x77x30cm
Корпи и шини: PP пластика, длабочина 10cm
Боја: Бела
Плакарот е изработен од 18 мм иверица од 1ва класа, која има Tse, European Union EN, ISO 9001 и FSC сертификати.
Корпите и шините се изработени од оригинална PP пластика, без употреба на отпадна или рециклирана пластика, со цел заштита на храната која би била складирана во нив.
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница