Камин Prity 2P41 десен - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Камин Prity 2P41 десен

PRITY

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 42,880ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќ: 15 kW
Погоден за простории до 83 m2
Големина ( a x b x h /cm) : 91 x 56 x 80 /cm
Големина на фурна :  41 x 49 x 21 /cm
Тежина : 115 кг
Со фиока за дрва
Боја: црна
Дрвени рачки на вратите
Опремен со 2 плочи и печка
Опремен со два рачни амортизери:
–преден амортизер за контрола на довод на воздухот
– амортизерите на чад за прилагодување на интензитетот на пламенот
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница