ПРОГАРДЕН Мадура (ДВОСЕД +МАСА+2 ФОТЕЉИ) Антрацит - КУПИ НА РАТИ
, , ,

ПРОГАРДЕН Мадура (ДВОСЕД +МАСА+2 ФОТЕЉИ) Антрацит

PROGARDEN

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 4,790ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

ПРОГАРДЕН мадура сет на маса и столици за во двор или тераса.
Двосед: 114х55х82
Стол: 54х56х82
Маса: 76х49х43
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница