Проточен бојлер Stiebel Eltron PEG 13 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Проточен бојлер Stiebel Eltron PEG 13

STIEBEL ELTRON

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 22,560ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Jачина од 13,5 kW
2 вградени сензора : проточен и температурен
2 фиксни температури 42 °C и 55 °C
Висина 485 мм
Ширина 226 mm
Погоден за мека и тврда вода
Степен на заштита од прскање на водата IP 25
Волтажа : 3/PE 380 V
Осигурач : 20 A
Тежина 3.6 кг
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА