Ратан гарнитура ( четириделна софа ) Nadin - КУПИ НА РАТИ
-19%
, ,

Ратан гарнитура ( четириделна софа ) Nadin

BJB

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 16,990ден 20,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Сетот вклучува:
Една (1) висококвалитетна метална гарнитура со кафеав тапацир од PE ратан. Има перниче со ткаенина со висока издржливост што создава удобност во седиштето и ергономијата која има патент. ПЕ ратан е еден вид еколошки синтетички ратан, кој може да се рециклира и потрајни од другите видови.
Две (2) столчиња
Една (1) маса: Стабилна метална рамка и висококвалитетен PE ратан со отпорност на абење и време. Масата има полистиренска површина.
Масата и табуретките може да се чуваат под софата, а со тоа ви нудат лесно складирање и врвна ергономија.
Високо издржливи материјали: погодни за надворешна употреба.
Се нуди во кафена боја со сиви перничиња.
Димензии на троседот:
Должина: 140 см
Ширина: 78 см
Висина: 89 см
Димензии на столицата:
Должина: 56 см Ширина: 46 см
Висина: 30 цм
Димензии на масата:
Должина: 118 см
Ширина: 56 см
Висина: 35 см
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница