Redmi Note 12 Pro 5G - КУПИ НА РАТИ
-14%
, , ,

Redmi Note 12 Pro 5G

Xiaomi

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 18,490ден 21,490ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Димензии: 163 x 76 x 8 mm
Resolution 1080 x 2400 pixels
РАМ: 6 GB
Front Camera: 16 MP
Батерија: 5000 mAh
Rear Camera: 50 MP + 8 MP + 2 MP
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница